TJ Sokol Martinice

 

IMG_bez2012
obecMartinicekvren2005036_u[1]3c87
P1060726
vghc 0114975

V Martinicích je TJ Sokol orientována především na fotbal. Fotbalisté se zúčastňují zápasů v okresní soutěži (III.tř. skupině A), přestávky vyplňují účastí na různých turnajích.

Okresní přebor hraje také oddíl starších žáků. 

Pořádají také různé memoriály a přátelská utkání, jako například fotbalové utkání mužů se týmem spřátelené obce Martinice v Krkonoších či každoroční uliční turnaj.

Členové TJ Sokol Martinice se podílejí také na kulturních akcích obce Martinice.

TJ Sokol Martinice je vlastníkem sportovního areálu na severozápadním okraji obce. V měsících prosinec a leden zprovozňuje kluziště v tomto areálu (k dispozici je také sklad, sloužící jako šatna a uložení hadic po stříkání ledu). Tento areál se mimo zimu využívá jako veřejné prostranství pro konání různých kulturních akcí (Bakafest, Floriánské hody aj.)

Na druhé straně sportovního areálu od kluziště se nachází hospůdka Podkova. V rámci její budovy jsou provozovány šatny a sociální zařízení (především pro účely fotbalových utkání). Z opačné strany budovy hospůdky (a šaten) se nachází tenisové hřiště s antukovým povrchem, které TJ Sokol Martinice udržuje ve výborném stavu a poskytuje ke sportovnímu vyžití občanům obce i dalším zájemcům.

TJ Sokol Martinice každoročně pořádá setkání s přáteli z Martinic v Krkonoších (místo návštěvy se každý rok střídá).

Činnost TJ Sokol Martinice je dotována obcí.

Členové výboru TJ Sokol Martinice

starosta

Oldřich Stískal

místostarosta

Jaroslav Doležel

jednatel

Petr Kratochvíl

kulturní referenti

Josef Havelka ml.
Ondřej Zaoral ml.

pokladní

Vilma Totková

revizní komise

Pavel Zlámal
Miroslav Odstrčilík

kronikář

František Kováč